·  AeroBáze ·  Databáze letišť ·  Kalendář leteckých akcí ·  Avion ·   
 Domů  ·  PilotShop ·  PilotShop in English ·  Předplatné ·


Přihlásit se
k odběru aktualizací
(v Češtině) ZDE.


Sign up to
Amendment Service
Subscription
(at English) HERE.


Nakoupit v Shopu
Všeobecné obchodní podmínky

Předplatit Databázi letišť

 

     AeroBáze - Často kladené otázky a odpovědi 

Adresář firem - řešení problémů

Nevím kde mohu opravit svoje údaje.
Nejprve je potřeba přihlásit se do systému svým jménem a heslem. Tak potvrdíte svou totožnost a jen tak budete moci cokoli editovat.
Dále si musíte ujasnit co vlastně chcete editovat. Všechny údaje jsou rozděleny do následujících tří logických celků:

Osobní údaje
(jméno, login, heslo, email, apod.) - jedná se o vaše osobní údaje. Je to jakési povinné minimum pro využití některých našich služeb. Tyto informace by se též daly nazvat "TO JSEM JÁ". Nikde se nepublikují a slouží pouze pro komunikaci mezi vámi a námi.
EDITACI provedete klikem na své jméno v pravém personalizačním sloupci (pokud jste přihlášeni), nebo kliknete na odkaz Editovat mé údaje v pravém menu Tohle hledám.

Kontaktní údaje
(adresa domů, adresa do práce, telefony, faxy, apod.) - zde můžete zvolit, zda v systému zastupujete pouze svou osobu (např. pro nákup v PilotShopu) nebo firmu (např. pro zápis v adresáři). Tyto informace by se též daly nazvat "ZDE ZASTUPUJI SEBE resp. TUTO FIRMU". Opět se nikde se nepublikují a slouží jako kontaktní údaje.
EDITACI provedete klikem na své jméno v pravém personalizačním sloupci (pokud jste přihlášeni) a poté na druhou záložku s názvem "adresy", nebo kliknete na odkaz Editovat adresy v pravém menu Tohle hledám.

Zápis(y) firmy v adresáři
(název, info, reference, právní forma, logo, apod.) - jde již o vlastní zápis firmy kterou zde zastupujete a tak jak ho vyplníte, tak se bude zobrazovat na stránkách AeroBaze a pak i tisknout do tištěného adresáře. Tyto informace by se též daly nazvat "TYTO INFORMACE O NAŠÍ FIRMĚ CHCI ZVEŘEJNIT". Pouze a jedině tyto údaje se budou zobrazovat a tiskout. Zápisů můžete mít několik a všechny se mohou lišit například i v uvedených adresách a telefonech.
EDITACI provedete klikem na odkaz Editovat zápis firmy v pravém menu Tohle hledám a na stránce se zápisy si pak vyberete ten zápis který chcete editovat.

Je asi jasné, že telefony či adresa uvedená ve vaší registraci (netiskne se), se mohou lišit od telefonů či adres uvedených ve vašich zápisech. Případné aktualizace údajů je proto nutné provádět samostatně ve vašich osobních udajích i ve vašich jednotlivých zápisech.
 
Mám prosbu - potřeboval bych opravit záznam v "Info o firmě". Když se dostanu do oprav mých údajů, tuto položku nikde nevidím, jak ji mohu opravit?
... Celý text můžete opravit a také doplnit - po vašem přihlášení vyberte v levém sloupci v sekci Adresář Firem položku Zapsat firmu do adresáře a poté v dolni části tlačítko EDITACE. Po opravení či doplnění zápisu musíte formulář ješte potvrdit na spodním okraji stránky tlačítkem ZMĚNIT ZÁPIS FIRMY.
 

 

toto okno nelze přesouvat dolůtoto okno nelze vypnout

Úřady a organizace

Aeroklub ČR
Letecká amat. asociace
Úřad civilního letectví
Počasí
Letecké - CHMI - OLM
METEO ŘLP CZ
Orbifly MetMap
21OWS - 5 day
Analysis Chart
Medard
METAR/TAF
Meteosat CZ (CHMI)
Meteosat EU (Sat24.com)
AFWA
Meteoweb
Radarová data
Ogimet
Letecké informace
AIP ČR on-line
IBS ŘLP ČR
Letecká informační služba
AisView
AUP/UUP
WebBriefing

 

©Copyright Avion® Patrik Sainer 2000-2020
telefon: 222 720 960, e-mail:
Všechna práva vyhrazena. Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem, jejich reprodukce, tisk, přebírání či jakékoliv jiné veřejné šíření bez písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.

·  AeroBáze ·  Databáze letišť ·  Kalendář leteckých akcí ·  Avion ·