Avion
Home
Home
English

Produkty
Produkty
Databáze letišť
PROFI verze
Mobilní APKA
Letová
dokumentace

Letecké fotografie
Letecké
fotografie

Plochy SLZ
Plochy SLZ

Obchod
Obchod
e shop
Prodejci
Velkoobchod Katalog

Firma
Firma
Kontakt
Grafika
Tiskové
zprávy

Lidské zdroje
Aktivity

Aplikace DATABÁZE LETIŠŤ pro členy klubu Nebeských andělů

Máte zájem získat licenci pro aplikaci Databáze letišť ZCELA ZDARMA? Staňte se členem klubu Nebeských andělů! Stačí vyplnit registrační formulář níže a my vám obratem zašleme zdarma na váš e-mail licenční číslo pro aplikaci s platností do konce platnosti aktuálního vydání Databáze letišť. V dalším roce obdržíte opět zdarma nové licenční číslo přímo od klubu Nebeských andělů.Registrační formulář nového člena klubu Nebeských andělů:

Prosím vyplňte všechny požadované údaje. Adresa bydliště je důležitá pro korespondenci a zasílání klubových benefitů.
(*Všechna osobní data slouží pouze pro uvedené účely, jejich zpracování a uložení podléhá zákonu 101/2000Sb.)

*Jméno:
*Příjmení:
*E-mail:
*Telefon:
*Adresa pro korespondenci:

Pokud máte vlastní letadlo nebo sportovní vybavení, uveďte jaké:

(Např: UL letoun / Jednomotorový nebo vícemotorový letoun / Motorový nebo bezmotorový kluzák / Motorový nebo bezmotorový padákový nebo závěsný kluzák / Ostatní)


Vaše poznámka / vzkaz:


Ochrana proti spamu - napište číslicí kolik je 10 plus 5 =

     

Vyplněním registračního formuláře budete zařazeni do KLUBU NEBESKÝCH ANDĚLŮ se všemi připravovanými výhodami a případnými dobrovolnými závazky (viz. podrobnosti na stránkách klubu Nebeských andělů).
Licenční číslo pro aplikaci Databáze letišť vám bude zasláno na uvedenou e-mailovou adresu (zkontrolujte si prosím také nevyžádanou poštu a pokud neobdržíte e-mail od nás do 3 pracovních dnů kontaktujte přímo Patrika Sainera - tel. +420 602 420 260).
Samolepky na letadlo a karta Nebeského anděla Vám bude zaslána na uvedenou poštovní adresu. Vaše telefonní číslo a email budou sloužit pro identifikaci při vzájemné komunikaci.

Výhody členství v Klubu nebeských andělů
Pro všechny nové i již registrované členy klubu Nebeských andělů připravuje klub řadu výhod a benefity, které budou postupně doplňovány podle možností GLOBAL ASSISTANCE a potřeb klubového života. Budou pořádány informativní slety na oblastních letištích a nepravidelné vyhodnocení celého projektu v průběhu celého roku na stránkách klubu Nebeských andělů.

Pro každého nového člena Klubu Nebeských andělů bude připravena:
• plastová členská karta s evidenčními údaji, která bude sloužit zároveň i pro prokázání na chystané slevy na různých akcích
• pro prvních 10 zaregistrovaných voucher* na kurz bezpečné jízdy do Autodromu Sosnová s možností odpočtu trestných bodů řidiče
• pro všechny další nabízíme tento voucher* s 50% slevou po prokázání členství
• pro všechny registrované platí slevy na Asistenční služby GLOBAL ASSISTANCE pro vaše vozidlo a letadlo zde podrobnosti
• samolepka s logem Nebeského anděla na letadlo a auto
• čepice, nebo tričko s logem Nebeského anděla


Databáze letišť


web design: (c) 1998-2023, Avion®, Patrik Sainer