Avion
Home
Home
English

Produkty
Produkty
Databáze letišť
PROFI verze
Mobilní APKA
Letová
dokumentace

Letecké fotografie
Letecké
fotografie

Plochy SLZ
Plochy SLZ

Obchod
Obchod
e shop
Prodejci
Velkoobchod Katalog

Firma
Firma
Kontakt
Grafika
Tiskové
zprávy

Lidské zdroje
Aktivity

Zde je možno stáhnout loga, grafické a textové podklady:


LOGO Avion
logo Avion - JPG (RGB)
logo Avion - PDF (CMYK)
logo Avion - EPS (CMYK)LOGO Databáze letišť
logo Databáze letišť - JPG (RGB)
logo Databáze letišť - PDF (CMYK)
logo Databáze letišť - EPS (CMYK)


Plakátek: Databáze letišť 2022 - ZDE V PRODEJI (pro prodejce)

Plakátek Databáze letišť


Plakátek: Databáze letišť 2022 - ZDE V PRODEJI - PDF (CMYK)

Plakátek pro umístění do prostorů vašeho obchodu či provozovny s textem "Databáze letišť ZDE V PRODEJI". Grafika je připravená vektorově (ve vysokém rozlišení), tak je možné ji zvětšovat/zmenšovat na libovolný formát. Tento plakátek zasíláme vytištěný všem prodejcům vždy na začátku sezóny, pokud jste jej neobdrželi, ozvěte se prosím a zašleme vám jej také!


KOMPLETNÍ Databáze letišť 2022 ČR+SR (Klasická + PROFI verze + Letecké mapy, WEF 24 MAR 2022)

Kompletní Databáze letišť


OBRÁZEK: Kompletní Databáze letišť - PNG (RGB)
OBRÁZEK: Kompletní Databáze letišť - PDF (CMYK)

Titul: KOMPLETNÍ Databáze letišť 2022 ČR+SR (Klasická + PROFI verze + Letecké mapy)

Podtitul: Kompletní LETECKÝ PRŮVODCE Česká republika + Slovenská republika - obsahuje klasickou Databázi letišť ČR+SR včetně leteckých map: Letecké navigační mapy VFR 1:500 000 ČR+SR a Letecké plánovací mapy VFR 1:1 000 000 ČR+SR (mapa spodního vzdušného prostoru) + PROFI verzi Databáze letišť ČR+SR - podrobné informace o všech letištích a UL plochách ČR+SR (samostatné listy v kroužkovém šanonu)

Popis: KOMPLETNÍ Databáze letišť obsahuje: Klasickou Databázi letišť ČR+SR včetně kvalitních a aktuálních leteckých map - ta se perfektně hodí do pilotní tašky nebo kapsy letadla a slouží pro rychlou referenci o jakémkoliv letišti a všeobecných leteckých informacích. Komplet dále obsahuje PROFI verzi s detailními informacemi o každém letišti, ploše pro UL letadla a heliportu ČR+SR. Informace jsou uvedeny na volných listech formátu A5 (každé letiště na jednom samostatném listu - tištěno oboustranně plnobarevně), vždy včetně příletové mapky i plánku letiště, a oproti klasické verzi je navíc uvedeno mnohem více dodatečných a návazných informací o letišti a o leteckém provozu v jeho okolí. Všechny informace jsou vytištěny větším písmem (na což v klasické verzi není dostatek prostoru). V ceně je také kvalitní kartonový kroužkový šanon. K Databázi letišť je zajištěna letní AKTUALIZACE (změnová služba) - on-line elektronicky v PDF.


Klasická Databáze letišť 2022 ČR+SR (WEF 24 MAR 2022)

Klasická Databáze letišť

Klasická Databáze letišť s mapou


OBRÁZEK: Klasická Databáze letišť - PNG (RGB)
OBRÁZEK: Klasická Databáze letišť - PDF (CMYK)
OBRÁZEK: Klasická Databáze letišť s mapou - PNG (RGB)
OBRÁZEK: Klasická Databáze letišť s mapou - PDF (CMYK)

Titul: Klasická Databáze letišť 2022 ČR+SR

Podtitul: LETECKÝ PRŮVODCE - soubor aktuálních informací pro lety VFR - Česká republika + Slovenská republika včetně leteckých map: Letecké navigační mapy VFR 1:500 000 ČR+SR a Letecké plánovací mapy VFR 1:1 000 000 ČR+SR (mapa spodního vzdušného prostoru)

Popis: Obsahuje všechna letiště, UL plochy a heliporty ČR a SR. Barevné mapky s leteckými informacemi, komunikační frekvence, detailní popis vzdušného prostoru, užitečné telefony a adresy, letové postupy, radiopostupy, letový plán, mezinárodní lety, meteo informace a jejich dekódování, východy a západy slunce, přehlednou mapu spodního vzdušného prostoru 1:1 000 000 a leteckou navigační mapu 1:500 000 - perfektní pro srovnávací navigaci, převody jednotek, tabulky, dekódování zkratek, JAR FCL - udržování kvalifikací. Kniha je svázána kvalitní kroužkovou vazbou, ve které se výborně listuje.


Samostatná Databáze letišť PROFI 2022 ČR+SR (k dokoupení, WEF 24 MAR 2022)

Databáze letišť PROFI


OBRÁZEK: Databáze letišť PROFI - PNG (RGB)
OBRÁZEK: Databáze letišť PROFI - PDF (CMYK)

Titul: Samostatná Databáze letišť PROFI 2022 ČR+SR (k dokoupení)

Podtitul: PROFI verzi Databáze letišť si můžete k vaší Klasické Databázi letišť dokoupit. Tato sada obsahuje samostatné listy Databáze letišť PROFI v kroužkovém šanonu (detailní informace o všech letištích, UL plochách a heliportech ČR+SR).

Popis: Koupili jste si Klasickou Databázi letišť (nebo ji máte v rámci vašeho členství ve Svazu UL LAA ČR) a rádi byste si dokoupili také verzi PROFI? Můžete si ji dokoupit samostatně! Tato sada obsahuje samostatné listy PROFI verze s detailními informacemi o každém letišti, ploše pro UL letadla a heliportu ČR+SR. Informace jsou uvedeny na volných listech formátu A5 (každé letiště na jednom samostatném listu - tištěno oboustranně plnobarevně), vždy včetně příletové mapky i plánku letiště, a oproti klasické verzi je navíc uvedeno mnohem více dodatečných a návazných informací o letišti a o leteckém provozu v jeho okolí. Všechny informace jsou vytištěny větším písmem (na což v klasické verzi není dostatek prostoru). V ceně je také kvalitní kartonový kroužkový šanon. K Databázi letišť je zajištěna letní AKTUALIZACE (změnová služba) - on-line elektronicky v PDF.


Letecká NAVIGAČNÍ MAPA VFR 1:500.000 + 1:1 000 000 ČR+SR (k dokoupení, WEF 24 MAR 2022)

Obálka mapa VFR 1:500 000


OBRÁZEK: Obálka mapa VFR 1:500 000 - JPG (RGB)
OBRÁZEK: Obálka mapa VFR 1:500 000 - PDF (CMYK)

Titul: Letecká NAVIGAČNÍ MAPA VFR 1:500.000 + 1:1 000 000 ČR+SR (k dokoupení)

Podtitul: Obě tyto mapy jsou součástí každé Databáze letišť - avšak sadu map je možno dokoupit také samostatně. Letecká navigační mapa VFR 1:500 000 se perfektně hodí jak pro srovnávací navigaci, tak pro navigaci pomocí GPS. Je přehledná a dobře čitelná, letecké informace jsou v ní uvedeny velkým písmem a obsahuje kvalitní topografický podklad speciálně navržený pro srovnávací navigaci. Letecká plánovací mapa VFR 1:1 000 000 (mapa spodního vzdušného prostoru) se perfektně hodí na plánování letů i jako reference při letu podle GPS.

Popis: Letecká navigační mapa VFR 1:500 000 ČR+SR obsahuje vzdušný prostor od země do letové hladiny 95 (GND-FL95, pro Slovensko GND-9000AMSL) a kvalitně zpracovaný topopodklad s důrazem na vhodnost ke srovnávací navigaci. Mapa je skládaná tak aby byla dobře použitelná na palubě letadla. Mapa je vytištěna oboustranně - na jedné straně je uvedena Česká republika, na opačné straně Slovenská republika, zároveň má mapa velký vzájemný překryv území aby byla zjednodušena navigace při letech mezi ČR a SR.


LAMINOVANÁ Letecká NAVIGAČNÍ MAPA VFR 1:500.000 + 1:1 000 000 ČR+SR (WEF 24 MAR 2022)

Obálka mapa VFR 1:500 000


OBRÁZEK: Obálka mapa VFR 1:500 000 - JPG (RGB)
OBRÁZEK: Obálka mapa VFR 1:500 000 - PDF (CMYK)

Titul: LAMINOVANÁ Letecká NAVIGAČNÍ MAPA VFR 1:500.000 + 1:1 000 000 ČR+SR

Podtitul: Jedná se o OBOUSTRANNĚ LAMINOVANOU verzi mapy a je prodávána v sadě společně s oboustranně laminovanou mapou 1:1 000 000. Oboustranná laminace má matný povrch a obě mapy jsou skládány běžným způsobem.

Popis: LAMINOVANÁ verze letecké navigační mapy VFR 1:500 000 ČR+SR obsahuje vzdušný prostor od země do letové hladiny 95 (GND-FL95, pro Slovensko GND-9000AMSL) a kvalitně zpracovaný topopodklad s důrazem na vhodnost ke srovnávací navigaci. Mapa je skládaná tak aby byla dobře použitelná na palubě letadla. Mapa je vytištěna oboustranně - na jedné straně je uvedena Česká republika, na opačné straně Slovenská republika, zároveň má mapa velký vzájemný překryv území aby byla zjednodušena navigace při letech mezi ČR a SR. Součástí sady je také LAMINOVANÁ Letecká plánovací mapa 1:1 000 000 ČR+SR (mapa spodního vzdušného prostoru).


Kompletní sada pomůcek pro Databázi letišť

Kompletní sada pomůcek


OBRÁZEK: Kompletní sada pomůcek - PNG (RGB)

Titul: Kompletní sada pomůcek pro Databázi letišť

Podtitul: Kompletní sada záložek a navigačních pomůcek pro KLASICKOU i PROFI verzi Databáze letišť.

Popis: Kompletní sada obsahuje všechny pomůcky nabízené jak ke klasické Databázi letišť tak k Databázi letišť PROFI a navíc také navigační trojúhelník. Pomůcky jsou vyrobeny z plastu a mají speciální děrování pro jednoduché a rychlé vložení do kroužkové vazby/šanonu. Díky děrování je možné pomůcky pohodlně vložit mezi vámi požadované strany a jednoduše je také vyjmout.


Navigační trojúhelník pro Databázi letišť

Navigační trojúhelník pro Databázi letišť


OBRÁZEK: Navigační trojúhelník - PNG (RGB)

Titul: Navigační trojúhelník pro Databázi letišť

Podtitul: Speciální navigační trojúhelník z tenkého pružného ale dostatečně tuhého plastu.

Popis: Dvoubarevný tisk (modrá a černá barva) pro přehlednost měření. Nerozbitný - pružný, ohebný a přitom tuhý, dobře kopíruje tvar mapy, perfektně se používá i třeba v letadle na klíně. Tenký - vejde se do vaší Databáze letišť kde může sloužit zároveň jako záložka (má speciálně upravený děrovaný závěs pro rychlé vložení a opětovné vyjmutí z kroužkové vazby). Přehledně odděleny kurzy na východ a na západ. Měřítko v kilometrech pro mapu 1:500 000. Trojuhelník je ve velikosti stránky Databáze letišť.


Sada záložek pro KLASICKOU Databázi letišť

Sada záložek pro KLASICKOU Databázi letišť


OBRÁZEK: Sada záložek - PNG (RGB)

Titul: Sada záložek pro KLASICKOU Databázi letišť

Podtitul: Sada 6ti záložek z plastu s děrováním + proužek pro zavešení.

Popis: Sada obsahuje celkem 6 záložek z plastu se speciálním děrováním pro jednoduché a rychlé vložení do kroužkové vazby. Díky děrování je možné záložky pohodlně vložit mezi vámi požadované strany a jednoduše je také vyjmout. Záložky jsou ve třech pastelových barvách a můžete si na ně udělat přehledné popisky (jsou dobře popisovatelné lihovým fixem).
Sada dále obsahuje plastový proužek pro zavěšení celé klasické Databáze letišť do nákoleníku či šanonu. Proužek vložíte do jakékoliv části vaší klasické Databáze letišť bez nutnosti jejího převázání a ve vazbě pevně drží.
Poslední vychytávka je úzký proužek se samolepící vrstvou a speciálním děrováním pro rychlé vložení do kroužkové vazby. Pomocí tohoto proužku můžete do vazby vložit jakýkoliv váš dokument (například list s vašimi vlastními poznámkami nebo třeba checklist vašeho letadla). Proužek jednoduše nalepíte na váš dokument a můžete si jej přendávat každý rok do aktuálního vydání vaší Databáze letišť. Každá sada záložek obsahuje dva samolepící proužky.


Vkládací popisovatelná stránka pro KLASICKOU Databázi letišť

Vkládací popisovatelná stránka pro KLASICKOU Databázi letišť


OBRÁZEK: Vkládací stránka - PNG (RGB)

Titul: Vkládací popisovatelná stránka pro KLASICKOU Databázi letišť

Podtitul: Popisovatelná pevná plastová stránka s děrováním.

Popis: Pevná plastová stránka se speciálním děrováním pro jednoduché a rychlé vložení do kroužkové vazby. Je ideální pro vaše vlastní poznámky, které si tak můžete vložit do té části publikace, kde je zrovna potřebujete. Perfektně se hodí také pro zapsání informací s dlouhodobou platností, které takto můžete jednoduše přendávat každý rok do aktuálního vydání vaší Databáze letišť.
Stránka je vyrobena z bílého plastu, potištěna světle šedými linkami a celá lakována speciálním lakem umožňujícím popisování klasickou propiskou, obyčejnou tužkou nebo jakýmkoliv fixem (jedná se o lak používaný na podpisový proužek platebních karet). Stránku je možné použít též jako záložku a nechat její ouško vyčnívat z vazby ven na horní nebo spodní straně publikace.


Sada záložek pro Databázi letišť PROFI

Sada záložek pro Databázi letišť PROFI


OBRÁZEK: Sada záložek - PNG (RGB)

Titul: Sada záložek pro Databázi letišť PROFI

Podtitul: Sada 6ti záložek z plastu s děrováním + proužek pro zavešení.

Popis: Sada obsahuje celkem 6 záložek z plastu s děrováním shodným s listy Databáze letišť PROFI, které perfektně pasují do jejího 4-kroužkového šanonu. Záložky jsou ve třech pastelových barvách a můžete si na ně udělat přehledné popisky (jsou dobře popisovatelné lihovým fixem).
Záložky jsou vyrobeny ve dvou odlišných tvarech. Krátká záložka se umísťuje k hornímu okraji vazby. Delší záložku je možno umístit do horních nebo spodních dvou kroužků šanonu a její ouško vyčnívá z vazby na boční straně publikace.
Sada dále obsahuje plastový proužek pro zavěšení celé klasické Databáze letišť do šanonu nebo nákoleníku. Proužek vložíte do jakékoliv části vaší klasické Databáze letišť bez nutnosti jejího převázání a ve vazbě pevně drží.


Databáze letišť ŠANON A5 (k dokoupení - pro Databázi letišť PROFI)

Databáze letišť ŠANON A5


OBRÁZEK: Databáze letišť ŠANON A5 - PNG (RGB)

Titul: Databáze letišť ŠANON A5 (k dokoupení - pro Databázi letišť PROFI)

Podtitul: Kvalitní 4 - kroužkový šanon formátu A5 pro Databázi letišť PROFI (šanon je součástí každé Databáze letišť PROFI avšak je možné jej dokoupit také samostatně).

Popis: Šanon pro uchovávání volných listů Databázi letišť PROFI. Kartonový šanon s logem Databáze letišť a kvalitní 4 kroužkovou kovovou mechanikou (rozměr pro Databázi letišť PROFI - EU děrování formátu A5 s roztečí 45-65-45 mm).Databáze letišť


web design: (c) 1998-2022, Avion®, Patrik Sainer