Avion
Home
Home
English

Produkty
Produkty
Databáze letišť
PROFI verze
Mobilní APKA
Letová
dokumentace

Letecké fotografie
Letecké
fotografie

Plochy SLZ
Plochy SLZ

Obchod
Obchod
e shop
Prodejci
Velkoobchod Katalog

Firma
Firma
Kontakt
Grafika
Tiskové
zprávy

Lidské zdroje
Aktivity

Aplikace DATABÁZE LETIŠŤ pro mobilní zařízení

Máme pro vás úplně novu apku pro zařízení Apple s operačním systémem iOS a iPadOS! Apku si můžete stáhnout v AppStore ZDE Databáze letišť pro iPad/iPhone


Máme pro vás úplně novu apku pro zařízení s operačním systémem Android! Apku si můžete stáhnout v GooglePlay ZDE Databáze letišť pro iPad/iPhonePodrobný návod na OBNOVENÍ LICENCE - prodloužení platnostiPokud v mobilní apce vyprší licence na zobrazení leteckých informací - přestanou se v apce zobrazovat letecké mapy a informace o letištích.


Mobilní apka každého uživatele upozorní pár dní před expirací na možnost prodloužení stávající licence. Licence se při nové úhradě prodlouží vždy od data její původní platnosti - tudíž nikdy nepřijdete o žádné dny platnosti licence. Pokud licenci neprodloužíte předem - je samozřejmě možné ji prodloužit kdykoliv později (jen do té doby nebudete v apce vidět žádné letecké informace). Licenci je možné prodloužit on-line, je to jednoduché a zabere to pár minut.V apce otevřete hlavní ovládací panel (tlačítkem domeček vlevo dole), klikněte na volbu "Licence Databáze letišť" - zobrazí se vám výpis vaší licence.Klikněte na "Prodloužení / administrace licence".Na webové stránce klikněte na "KOUPIT toto prodloužení". V nabídce najdete prodloužení na 12 měsíců (1 rok) nebo na jeden měsíc. Tlačítko KOUPIT toto prodloužení vás přesměruje rovnou na platební bránu.Můžete si vybrat platbu platební kartou, bankovními tlačítky nebo bankovním převodem. Jakmile bude vaše platba zrealizována, apka to sama pozná a automaticky se nastaví nová platnost prodloužené licence - po provedení platby se již nemusíte o nic starat.

Daňový doklad za provedenou platbu najdete dole na stránce administrace licence - ve výpisu vašich plateb a prodloužení, potvrzení platby vám také zašle přímo platební brána na váš email.

A nezapomeňte, že licenci pro mobilní apku na celý rok zdarma mají také všichni členové Klubu Nebeských andělů Global Assistance. Pokud ještě nejste členem, stačí vyplnit jednoduchou on-line přihlášku a vaši novou licenci obdržíte obratem. Nejlepší je se přihlásit hned teď na tomto odkazu: https://www.aerobaze.cz/app/andele.php. Po obdržení vaší nové licence člena Klubu Nebeských andělů stačí v mobilní apce ve volbě "Licence Databáze letišť" - zvolit "Smazat licenci z tohoto zařízení" (pro smazání vaší původní licence) a zadat novou licenci od Klubu Nebeských andělů.

Patrik Sainer
Vydavatel vaší Databáze letišťDatabáze letišť


web design: (c) 1998-2023, Avion®, Patrik Sainer