Avion
Home
Home
English

Produkty
Produkty
Databáze letišť
PROFI verze
Mobilní APKA
Letová
dokumentace

Letecké fotografie
Letecké
fotografie

Plochy SLZ
Plochy SLZ

Obchod
Obchod
e shop
Prodejci
Velkoobchod Katalog

Firma
Firma
Kontakt
Grafika
Tiskové
zprávy

Lidské zdroje
Aktivity

Aplikace DATABÁZE LETIŠŤ pro mobilní zařízení

Máme pro vás úplně novu apku pro zařízení Apple s operačním systémem iOS a iPadOS! Apku si můžete stáhnout v AppStore ZDE Databáze letišť pro iPad/iPhone


Máme pro vás úplně novu apku pro zařízení s operačním systémem Android! Apku si můžete stáhnout v GooglePlay ZDE Databáze letišť pro iPad/iPhone


RYCHLÝ PRŮVODCE MOBILNÍ APKOU: Popis funkcí apky a jejího ovládání si můžete stáhnout ZDE (PDF cca 10MB)NÁKUP LICENCE
Klikněte ZDE pro nákup licence on-line!

Náš systém vám on-line vygeneruje licenční číslo a umožní platbu za tuto licenci pomocí platební karty. Vše se odehrává zcela automatizovaně, včetně vygenerování daňového dokladu. Vaše nové licenční číslo bude aktivní ihned po provedení platby a tudíž můžete ihned začít využívat naši aplikaci včetně podrobných dat.
Pokud nechcete nebo nemůžete licenci uhradit on-line platební kartou, tak si můžete zakoupit tištěný kupon s licencí v našem pilotshopu na dobírku ZDE, nebo v prodejně Aviatik v Praze.

Licence pro Nebeské Anděly na celý rok zdarma - pokračuje také v roce 2022!
Společně s klubem Nebeských Andělů vám přinášíme speciální akci - každý člen klubu se může těšit na voucher pro zpřístupnění podrobných leteckých dat na celý rok zcela zdarma! Současní členové klubu obdrží prodloužené licence emailem nejpozději 25/3/2022. Žádost o licenci můžete jednoduše odeslat PŘÍMO ZDE!

ADMINISTRACE LICENCE
Klikněte ZDE pro administraci licence.

Pokud vaše licence již vyexpirovala a chcete si ji prodloužit, můžete tak učinit právě zde v administraci. Můžete si zde také zkontrolovat jaké máte k licenci přiřazená zařízení a její platnost či vytisknout daňové doklady za uhrazená prodloužení licence.

LEGENDA a vysvětlivky k Databázi letišť a leteckým mapám
Podrobnou legendu a vysvětlivky uvedených informací v aplikaci Databáze letišť si můžete stáhnout ZDE (PDF 14MB).

Nabídka multilicence pro vaši leteckou školu, společnost, klub či spolek
V případě zájmu o multi-licenci kontaktujte přímo Patrika Sainera (+420 602 420 260).


AERONAUTICAL DATA LICENCE
Click HERE FOR ON-LINE PURCHASE
of license for detailed aeronautical data for APP Databaze letist! Detailed aeronautical data contain complete aerodrome information (251 aerodromes, UL fields, heliports), Aeronautical Charts from overview to detailed zoom level (scales 1:1 000 000 + 1:500 000 + 1:200 000) and also GEN section with general informatins! All for both regions: Czech Republic + Slovak Republic!

CAPTION and COMMENTS for Aerodrome Database and aeronautical charts
Detailed caption and comments for informations published at Aerodrome Database APP is available for download HERE (PDF 12MB).

Podrobná letecká data pro AKTUÁLNÍ rok
Licence na užívání aplikace (a tudíž zobrazení podrobných leteckých dat) a aktualizace dat v aplikaci jsou dvě zcela oddělené záležitosti. Po dobu platnosti vaší licence můžete užívat všechna podrobná data v aplikaci a stahovat si jednotlivé aktualizace. Pokud vaše licence vyexpiruje, přestanou se vám podrobná data v aplikaci zobrazovat a budete moci užívat pouze data obsažená ve verzi zdarma. Pokud si platnost vaší licence prodloužíte, všechna podrobná data se vám budou opět zobrazovat a budete si moci stahovat aktualizace dat.

Všeobecné obchodní podmínky (VOP) a informace o ochraně osobních údajů najdete ZDE.
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - kontakty najdete ZDE.


Webová apka pro počítače
Vybrané informace z Databáze letišť najdete také v naší webové apce na adrese www.DL.cz.


=== Navigace v apce pro Android (4/8/2022) ===
V apce pro Android je přidán nový modul MOJE TRATĚ - podrobné plánování tratí s více otočnými body
Uživatelé používající operační systém Android se konečně dočkali! Trať je nyní možné plánovat přímo prstem v mapě nebo výběrem z vyhledaných letišť a všech ostatních navigačních bodů. Apka vám spočítá podrobnou navigační přípravu (vzdálenosti a časy na trati, čas příletu) a následně vás po naplánované trati povede do cíle. Na vedení podél trati ještě pracujeme, proto prosím omluvte případné drobné nepřesnosti. Nezapomeňte si stáhnout aktualizaci apky z GooglePlay! (Apka pro Apple má tuto funkci již od uvedení na trh.)
Databáze letišť


web design: (c) 1998-2022, Avion®, Patrik Sainer