·  AeroBáze ·  Databáze letišť ·  Kalendář leteckých akcí ·  Avion ·   
HPH Sailplanes
 Domů  ·  PilotShop ·  Předplatné ·


Přihlásit se
k odběru aktualizací
(v Češtině) ZDE.


Sign up to
Amendment Service
Subscription
(at English) HERE.


Nakoupit v Shopu
Všeobecné obchodní podmínky

Předplatit Databázi letišť

 

     Databáze letišť  DATABÁZE LETIŠŤ - PŘEDPLATNÉ 

Připravili jsme pro vás cenově zvýhodněné předplatné publikace Databáze letišť včetně Databáze letišť PROFI. Ušetříte nejen na ceně výtisku, ale zároveň budete mít zcela zdarma poštovné i balné (poštovné při objednávce na dobírku činí 99,- Kč pro doručení v rámci České republiky nebo 10,- Eur pro doručení na Slovensko). Tato nabídka platí pro každého, kdo má doručovací adresu na území České republiky nebo Slovenské republiky (pro ostatní evropské státy tuto nabídku bohužel nenabízíme, je to dáno systémem předplatného a doručováním Českou/Slovenskou poštou).

Je to jednoduché - PŘIHLAŠTE SE ZDE k předplatnému a my vám každý rok na začátku ledna zašleme e-mailem výzvu k úhradě předplatného - dispozice pro bankovní převod z účtu. Když platbu uhradíte, zašleme vám na začátku letecké sezóny novou aktuální Databázi letišť přímo do vaší schránky. POZOR: výzvu k úhradě vám zašleme pouze pokud jste v posledních 2 letech uhradili předplatné, pokud vynecháte, je lepší se zde přihlásit k předplatnému znovu. Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na telefonu +420 602 420 260 nebo +420 222 720 960, nebo e-mailem: predplatne@aerobaze.cz

=== ZPRÁVA (1/11/2021) ===
Předplatné KLASICKÉ Databáze letisť 2022 a 2023 a leteckých map pro členy Svazu UL LAA ČR
Na valné hromadě Svazu UL LAA ČR (16/10/2021) bylo odhlasováno pokračování dlouhodobé spolupráce s Databází letišť v letech 2022 a 2023. Všichni členové svazu (s uhrazeným členským a zároveň svazovým příspěvkem v daném roce) mají předplatné KLASICKÉ Databáze letišť včetně sady leteckých map automaticky uhrazené ze svých členských příspěvků. Nemusí se o nic starat a novou KLASICKOU Databázi letišť (včetně leteckých map) dostanou přímo do své schránky (distribuci provádí LAA ČR). Zájemci o verzi PROFI si ji mohou výhodně doobjednat v rámci předplatného. Výhodnou nabídku předplatného (3. varianta) najdou ZDE.

=== ZPRÁVA (1/3/2021) ===
Již nyní si můžete založit předplatitelský účet a objednat předplatné Databáze letišť 2022
Stačí se zaregistrovat níže (klikněte na "založit NOVÝ PŘEDPLATITELSKÝ ÚČET") a my vám všechny potřebné informace zašleme e-mailem. Vaše nové předplatné můžete uhradit kdykoliv v průběhu roku. Pokud jej neuhradíte do začátku ledna, zašleme vám na začátku ledna e-mailem výzvu k úhradě s uvedeným termínem pro nejpozdější úhradu. Podrobné informace jak předplatné funguje naleznete níže.

Přihlášení k vašemu existujícímu předpatitelskému účtu
Založení nového předplatitelského účtu
     Zaregistrujte se k předplatnému 

I. Titul:
II. Jméno:
III. Příjmení:

IV. Email:
V. Mobil: zadejte číslo bez mezer v mezinárodním formátu 00420123456789, mobilní telefonní číslo je důležité pro doručení vaší Databáze letišť!
VI. Telefon: zadejte číslo bez mezer v mezinárodním formátu 00420123456789

VII. Předplatitelské číslo: ... bude vám přiděleno po zaregistrování.

VIII. Ulice:
IX. Město:
X. PSČ: pět číslic bez mezery
XI. Stát:

XII. Firma: (jedná-li se o adresu kanceláře či provozovny)
XIII. DIČ: ve formátu např. CZ48217841

* Tučně označené údaje jsou povinné.
  • POZOR: Ihned po registraci obdržíte email s potvrzením registrace a s dispozicemi k úhradě předplatného. Pokud email neobdržíte, zkontrolujte si prosím složku SPAM a nenajdete-li jej, kontaktujte nás prosím (email: patrik(zavináč)aerobaze(tečka)cz, tel: +420 602 420 260)!
  • Předplatné je možné založit pouze pro adresu na území České republiky nebo Slovenské republiky
  • Objednáváte-li předplatné na firmu můžete zadat název firmy a dič
  • Druh objednávané Databáze letišť (klasickou CZ+SK nebo PROFI CZ+SK) určíte tím, jakou uhradíte částku až dostanete výzvu k úhradě
     PODROBNÉ INFORMACE O PŘEDPLATNÉM 

Jak to funguje:
• Výhodného předplatného může využít každý uživatel Databáze letišť s doručovací adresou v České republice a ve Slovenské republice.
• Výrazně ušetříte na ceně výtisku, navíc poštovné i balné je pro předplatitele zdarma.
• Je to jednoduché a nezávazné, o nic se nestaráte. Jednou se k předplatnému přihlásíte a my vám pak každý rok na začátku ledna zašleme e-mailem výzvu k úhradě předplatného - dispozice pro bankovní převod z účtu. Pokud platbu uhradíte, pošleme vám na začátku sezóny novou aktuální Databázi letišť přímo do vaší schránky. Pokud platbu neuhradíte nic se neděje - pokud však vynecháte více let a budete chtít předplatné obnovit, musíte se zde přihlásit k předplatnému znovu (založit si nový předplatitelský účet).

Ceník předplatného:
Databáze letišť
1. varianta: KOMPLETNÍ BALÍK LETECKÝCH INFORMACÍ včetně změnové služby na celou sezónu

KOMPLETNÍ Databáze letišť CZ+SK + MAPY
Kompletní balík obsahuje:
+ KLASICKOU Databázi letišť CZ+SK (kniha s kroužkovou vazbou)
+ Databázi letišť PROFI CZ+SK včetně změnové služby (každé letiště na samostatném listu A5)
+ Leteckou NAVIGAČNÍ mapu VFR 1:500 000 CZ+SK
+ Leteckou PLÁNOVACÍ mapu VFR 1:1 000 000 CZ+SK (mapa spodního vzdušného prostoru)
+ Pro nové předplatitele kvalitní 4-kroužkový pořadač formátu A5 na volné listy Databáze letišť PROFI
Roční předplatné
1.099,- Kč

pro doručení v rámci České republiky
nebo 50,- Eur
pro doručení v rámci Slovenska

[Objednáváte-li poprvé uhraďte prosím NOVÉ ROČNÍ PŘEDPLATNÉ 1.149,- Kč / nebo 52,- Eur - obsahuje navíc 4-kroužkový pořadač.]
Databáze letišť 2. varianta: ZÁKLADNÍ INFORMACE V KOMPAKTNÍ FORMĚ

KLASICKÁ Databáze letišť CZ+SK
Obsahuje:
+ KLASICKOU Databázi letišť CZ+SK (kniha s kroužkovou vazbou)
+ Leteckou NAVIGAČNÍ mapu VFR 1:500 000 CZ+SK
+ Leteckou PLÁNOVACÍ mapu VFR 1:1 000 000 CZ+SK (mapa spodního vzdušného prostoru)
Roční předplatné
499,- Kč

pro doručení v rámci České republiky
nebo 23,- Eur
pro doručení v rámci Slovenska
Databáze letišť 3. varianta: Speciální nabídka pro členy zájmových organizací

Samostatné listy Databáze letišť PROFI CZ+SK (k dokoupení)
Samostatné listy Databáze letišť PROFI jsou nabízeny hlavně pro členy různých zájmových organizací, kteří odebírají KLASICKOU verzi Databáze letišť včetně map v rámci svého členství (jako například členové Svazu UL Letecké amaterské asociace ČR, Slovenské federácie ultraľahkého lietania - SFUL, Slovenské ligy aviatikov - SLA a podobně). Takto si mohou připlatit Databázi letišť PROFI CZ+SK včetně změnové služby na celou sezónu.
Roční předplatné
649,- Kč

pro doručení v rámci České republiky
nebo 30,- Eur
pro doručení v rámci Slovenska

[Objednáváte-li poprvé uhraďte prosím NOVÉ ROČNÍ PŘEDPLATNÉ 699,- Kč / nebo 32,- Eur - obsahuje navíc 4-kroužkový pořadač.]
• Ceny jsou uvedeny včetně DPH, poštovného a balného, oproti běžné ceně na dobírku ušetříte až 290,- Kč nebo až 12,- Eur (podle objednávané verze publikace).
• Ceny pro Slovenskou republiku jsou uvedeny v Eur, kromě přepočtu kurzem CZK/EUR zohledňují také rozdílné poštovné pro zaslání v rámci Slovenské republiky.
• Běžné ceny v obchodě / e-shopu: Kompletní Databáze letišť CZ+SK 1.290,- Kč (52,- Eur), Klasická Databáze letišť CZ+SK 590,- Kč (24,- Eur). Běžné poštovné na dobírku činí 99,- Kč pro doručení v rámci České republiky nebo 10,- Eur pro doručení na Slovensko.

Co vás čeká - postup přihlášení k předplatnému a způsob platby:
• Na stránce www.aerobaze.cz/predplatne se přihlásíte k předplatnému vyplněním základních registračních údajů (vaše jméno, doručovací adresa, telefon a e-mail).
• Náš systém vám vygeneruje vaše předplatitelské číslo - toto číslo je zároveň variabilním symbolem platby a také jej budete používat pro přihlášení do systému pokud byste například potřebovali změnit vaší doručovací adresu nebo další kontakty.
• Ihned po registraci od nás obdržíte dva emaily: 1. potvrzení registrace a 2. dispozice k úhradě. Úhradu můžete provést ihned a my vám připíšeme uhrazenou částku na váš předplatitelský účet. V tom případě vás již nebudeme na začátku ledna vyzývat k úhradě běžným způsobem. Pokud předplatné neuhradíte hned, vyzveme vás k tomu v lednu stejně jako všechny ostatní předplatitele.
• V první polovině ledna od nás obdržíte e-mail s výzvou k úhradě předplatného - dispozicemi pro bankovní převod z účtu. Pro předplatné v rámci Slovenské republiky máme otevřen běžný účet v EUR vedený přímo na Slovensku.
• Aktuální Databáze letišť vychází každý rok na začátku letecké sezony - v březnu/dubnu. Předplatné prosím uhraďte v termínu uvedeném v e-mailu (dispozicích k úhradě).
POZOR: Zcela nejpozdější termín pro úhradu předplatného na daný rok je vždy 28. února (do tohoto dne musí být vaše platba připsána na náš účet)! Pokud uhradíte předplatné po tomto termínu, připíšeme úhradu na váš účet předplatného až na následující rok (obdržíte tedy až výtisk Databáze letišť v dalším roce)!
• Termín pro úhradu předplatného uvedený v první emailové výzvě k úhradě je většinou konec ledna. Je to proto, že potřebujeme před zadáním nové Databáze letišť do tisku vědět, kolik předplatitelů si vybralo jakou variantu Databáze letišť, abychom jich nechali vytisknout dostatek (do tisku zadáváme první části nové Databázi letišť běžně již v první polovině února).
• Pokud předplatné neuhradíte, připomeneme vám v polovině února úhradu ještě jedním emailem (samozřejmě jen pokud se ze zasílání e-mailů neodhlásíte pomocí odkazu na konci našeho emailu).
• Všechny vaše údaje, došlé úhrady, daňové doklady za předplatné a ostatní informace o předplatitelském účtu si můžete zkontrolovat na této stránce (www.aerobaze.cz/predplatne) - můžete zde také změnit či opravit vaši doručovací adresu a ostatní údaje (pro přihlášení budete potřebovat vaše číslo předplatitele a PSČ).

• Máte-li jakékoliv dotazy či nejasnosti, kontaktujte nás na telefonu +420 602 420 260 nebo +420 222 720 960, nebo e-mailem: predplatne@aerobaze.cz
• Zároveň se vstupem nové legislativy v oblasti ochrany osobních údajů (GDPR), bych všechny předplatitele a registrované uživatele Databáze letišť rád informoval, že správcem vašich osobních údajů je společnost Patrik Sainer se sídlem provozovny Tušť 167, 378 06 Suchdol nad Lužnicí, Česká republika, ičo: 48217841. Vaše osobní údaje zpracováváme výhradně pro účely poskytování našich služeb a produktů a nepředáváme vaše osobní údaje třetím stranám. Pokud si nadále nepřejete být kontaktováni, sdělte nám prosím tuto skutečnost emailem na adresu: patrik@aerobaze.cz.

Děkujeme vám za váš zájem o Databázi letišť a za využití našeho předplatného.
Patrik Sainer, vydavatel vaší Databáze letišť

 

toto okno nelze přesouvat dolůtoto okno nelze vypnout

Úřady a organizace

Aeroklub ČR
Letecká amat. asociace
Úřad civilního letectví
Počasí
Letecké - CHMI - OLM
METEO ŘLP CZ
Orbifly MetMap
21OWS - 5 day
Analysis Chart
Medard
METAR/TAF
Meteosat CZ (CHMI)
Meteosat EU (Sat24.com)
AFWA
Meteoweb
Radarová data
Ogimet
Letecké informace
AIP ČR on-line
IBS ŘLP ČR
Letecká informační služba
AisView
AUP/UUP
WebBriefing

 

©Copyright Avion® Patrik Sainer 2000-2021
telefon: 222 720 960, e-mail:
Všechna práva vyhrazena. Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem, jejich reprodukce, tisk, přebírání či jakékoliv jiné veřejné šíření bez písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.

Sting flies
·  AeroBáze ·  Databáze letišť ·  Kalendář leteckých akcí ·  Avion ·