·  AeroBáze ·  Databáze letišť ·  Kalendář leteckých akcí ·  Avion ·   
Informace o GA na Slovensku
 Domů  ·  PilotShop ·  Předplatné ·


Přihlásit se
k odběru aktualizací
(v Češtině) ZDE.


Sign up to
Amendment Service
Subscription
(at English) HERE.


Nakoupit v Shopu
Všeobecné obchodní podmínky

Předplatit Databázi letišť

 

     Databáze letišť  DATABÁZE LETIŠŤ - PŘEDPLATNÉ 

Připravili jsme pro vás cenově zvýhodněné předplatné publikace Databáze letišť. Ušetříte nejen na ceně výtisku, ale zároveň budete mít zcela zdarma poštovné i balné (poštovné při objednávce na dobírku činí 99,- Kč pro doručení v rámci České republiky nebo 10,- Eur pro doručení na Slovensko). Tato nabídka platí pro každého, kdo má doručovací adresu na území České republiky nebo Slovenské republiky (pro ostatní evropské státy tuto nabídku bohužel nenabízíme, je to dáno systémem předplatného a doručováním Českou/Slovenskou poštou).

Je to jednoduché - PŘIHLAŠTE SE ZDE k předplatnému a my vám každý rok na začátku ledna zašleme e-mailem výzvu k úhradě předplatného - dispozice pro bankovní převod z účtu. Když platbu uhradíte, zašleme vám na začátku letecké sezóny novou aktuální Databázi letišť přímo do vaší schránky. POZOR: výzvu k úhradě vám zašleme pouze pokud jste v posledních 2 letech uhradili předplatné, pokud vynecháte, je lepší se zde přihlásit k předplatnému znovu. Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na telefonu +420 602 420 260 nebo +420 222 720 960, nebo e-mailem: predplatne@aerobaze.cz

=== ZPRÁVA (1/3/2022) ===
Již nyní si můžete založit předplatitelský účet a objednat předplatné Databáze letišť 2023
Stačí se zaregistrovat níže (klikněte na "založit NOVÝ PŘEDPLATITELSKÝ ÚČET") a my vám všechny potřebné informace zašleme e-mailem. Vaše nové předplatné můžete uhradit kdykoliv v průběhu roku. Pokud jej neuhradíte do začátku ledna, zašleme vám na začátku ledna e-mailem výzvu k úhradě s uvedeným termínem pro nejpozdější úhradu. Podrobné informace jak předplatné funguje naleznete níže.

=== ZPRÁVA (1/3/2022) ===
PŘEDPLATNÉ na Databázi letišť 2022 bylo uzavřeno
Předplatné Databáze letišť 2022 bylo možné uhradit nejpozději do 28. února jako každý rok. Nyní si můžete Databázi letišť 2022 objednat na dobírku v našem internetovém obchodě ZDE! Nebo si předplatit výtisk Databáze letišť 2023 - níže.

=== ZPRÁVA (1/11/2021) ===
Předplatné KLASICKÉ Databáze letisť 2022 a 2023 a leteckých map pro členy Svazu UL LAA ČR
Na valné hromadě Svazu UL LAA ČR (16/10/2021) bylo odhlasováno pokračování dlouhodobé spolupráce s Databází letišť v letech 2022 a 2023. Všichni členové svazu (s uhrazeným členským a zároveň svazovým příspěvkem v daném roce) mají předplatné KLASICKÉ Databáze letišť včetně sady leteckých map automaticky uhrazené ze svých členských příspěvků. Nemusí se o nic starat a novou KLASICKOU Databázi letišť (včetně leteckých map) dostanou přímo do své schránky (distribuci provádí LAA ČR). Zájemci o verzi PROFI si ji mohou výhodně doobjednat v rámci předplatného. Výhodnou nabídku předplatného (3. varianta) najdou ZDE.

Přihlášení k vašemu existujícímu předpatitelskému účtu
Založení nového předplatitelského účtu
     Pro přihlášení použijte vaše PŘEDPLATITELSKÉ ČÍSLO (variabilní symbol platby předplatného) a vaše PSČ 

I. Předplatitelské číslo: (šestimístný variabilní symbol platby)
II. Vaše PSČ: (pět číslic bez mezery)


  založit  NOVÝ PŘEDPLATITELSKÝ ÚČET  můžete zde  

     PODROBNÉ INFORMACE O PŘEDPLATNÉM 

Jak to funguje:
• Výhodného předplatného může využít každý uživatel Databáze letišť s doručovací adresou v České republice a ve Slovenské republice.
• Výrazně ušetříte na ceně výtisku, navíc poštovné i balné je pro předplatitele zdarma.
• Je to jednoduché a nezávazné, o nic se nestaráte. Jednou se k předplatnému přihlásíte a my vám pak každý rok na začátku ledna zašleme e-mailem výzvu k úhradě předplatného - dispozice pro bankovní převod z účtu. Pokud platbu uhradíte, pošleme vám na začátku sezóny novou aktuální Databázi letišť přímo do vaší schránky. Pokud platbu neuhradíte nic se neděje - pokud však vynecháte více let a budete chtít předplatné obnovit, musíte se zde přihlásit k předplatnému znovu (založit si nový předplatitelský účet).

Ceník předplatného:
Databáze letišť

Databáze letišť CZ+SK
Obsahuje:
+ Databázi letišť CZ+SK (kniha s kroužkovou vazbou)
+ Leteckou NAVIGAČNÍ mapu VFR 1:500 000 CZ+SK
+ Leteckou PLÁNOVACÍ mapu VFR 1:1 000 000 CZ+SK (mapa spodního vzdušného prostoru)
Roční předplatné
599,- Kč

pro doručení v rámci České republiky
nebo 28,- Eur
pro doručení v rámci Slovenska
• Ceny jsou uvedeny včetně DPH, poštovného a balného, oproti běžné ceně na dobírku ušetříte 150,- Kč nebo 9,- Eur (podle objednávané verze publikace).
• Ceny pro Slovenskou republiku jsou uvedeny v Eur, kromě přepočtu kurzem CZK/EUR zohledňují také rozdílné poštovné pro zaslání v rámci Slovenské republiky.
• Běžné ceny v obchodě / e-shopu: Databáze letišť CZ+SK 650,- Kč (27,- Eur). Běžné poštovné na dobírku činí 99,- Kč pro doručení v rámci České republiky nebo 10,- Eur pro doručení na Slovensko.

Co vás čeká - postup přihlášení k předplatnému a způsob platby:
• Na stránce www.aerobaze.cz/predplatne se přihlásíte k předplatnému vyplněním základních registračních údajů (vaše jméno, doručovací adresa, telefon a e-mail).
• Náš systém vám vygeneruje vaše předplatitelské číslo - toto číslo je zároveň variabilním symbolem platby a také jej budete používat pro přihlášení do systému pokud byste například potřebovali změnit vaší doručovací adresu nebo další kontakty.
• Ihned po registraci od nás obdržíte dva emaily: 1. potvrzení registrace a 2. dispozice k úhradě. Úhradu můžete provést ihned a my vám připíšeme uhrazenou částku na váš předplatitelský účet. V tom případě vás již nebudeme na začátku ledna vyzývat k úhradě běžným způsobem. Pokud předplatné neuhradíte hned, vyzveme vás k tomu v lednu stejně jako všechny ostatní předplatitele.
• V první polovině ledna od nás obdržíte e-mail s výzvou k úhradě předplatného - dispozicemi pro bankovní převod z účtu. Pro předplatné v rámci Slovenské republiky máme otevřen běžný účet v EUR vedený přímo na Slovensku.
• Aktuální Databáze letišť vychází každý rok na začátku letecké sezony - v březnu/dubnu. Předplatné prosím uhraďte v termínu uvedeném v e-mailu (dispozicích k úhradě).
POZOR: Zcela nejpozdější termín pro úhradu předplatného na daný rok je vždy 28. února (do tohoto dne musí být vaše platba připsána na náš účet)! Pokud uhradíte předplatné po tomto termínu, připíšeme úhradu na váš účet předplatného až na následující rok (obdržíte tedy až výtisk Databáze letišť v dalším roce)!
• Termín pro úhradu předplatného uvedený v první emailové výzvě k úhradě je většinou konec ledna. Je to proto, že potřebujeme před zadáním nové Databáze letišť do tisku vědět, kolik předplatitelů si ji objednalo, abychom jich nechali vytisknout dostatek (do tisku zadáváme první části nové Databázi letišť běžně již v první polovině února).
• Pokud předplatné neuhradíte, připomeneme vám v polovině února úhradu ještě jedním emailem (samozřejmě jen pokud se ze zasílání e-mailů neodhlásíte pomocí odkazu na konci našeho emailu).
• Všechny vaše údaje, došlé úhrady, daňové doklady za předplatné a ostatní informace o předplatitelském účtu si můžete zkontrolovat na této stránce (www.aerobaze.cz/predplatne) - můžete zde také změnit či opravit vaši doručovací adresu a ostatní údaje (pro přihlášení budete potřebovat vaše číslo předplatitele a PSČ).

• Máte-li jakékoliv dotazy či nejasnosti, kontaktujte nás na telefonu +420 602 420 260 nebo +420 222 720 960, nebo e-mailem: predplatne@aerobaze.cz
• Zároveň se vstupem nové legislativy v oblasti ochrany osobních údajů (GDPR), bych všechny předplatitele a registrované uživatele Databáze letišť rád informoval, že správcem vašich osobních údajů je společnost Patrik Sainer se sídlem provozovny Tušť 167, 378 06 Suchdol nad Lužnicí, Česká republika, ičo: 48217841. Vaše osobní údaje zpracováváme výhradně pro účely poskytování našich služeb a produktů a nepředáváme vaše osobní údaje třetím stranám. Pokud si nadále nepřejete být kontaktováni, sdělte nám prosím tuto skutečnost emailem na adresu: patrik@aerobaze.cz.

Děkujeme vám za váš zájem o Databázi letišť a za využití našeho předplatného.
Patrik Sainer, vydavatel vaší Databáze letišť

 

toto okno nelze přesouvat dolůtoto okno nelze vypnout

Úřady a organizace

Aeroklub ČR
Letecká amat. asociace
Úřad civilního letectví
Počasí
Letecké - CHMI - OLM
METEO ŘLP CZ
Orbifly MetMap
21OWS - 5 day
Analysis Chart
Medard
METAR/TAF
Meteosat CZ (CHMI)
Meteosat EU (Sat24.com)
AFWA
Meteoweb
Radarová data
Ogimet
Letecké informace
AIP ČR on-line
IBS ŘLP ČR
Letecká informační služba
AisView
AUP/UUP
WebBriefing

 

©Copyright Avion® Patrik Sainer 2000-2022
telefon: 222 720 960, e-mail:
Všechna práva vyhrazena. Všechny materiály zde zveřejněné jsou chráněny autorským zákonem, jejich reprodukce, tisk, přebírání či jakékoliv jiné veřejné šíření bez písemného souhlasu provozovatele stránek je výslovně zakázáno.

Sting flies
·  AeroBáze ·  Databáze letišť ·  Kalendář leteckých akcí ·  Avion ·